RK73G1JRTTD2153F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2153F
JLCPCB Part #
C6648484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS