RN73H1JTTD1562B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1562B25
JLCPCB Part #
C4069856
Description
100mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS