RN732BTTD4170B25
MFR.Part #
RN732BTTD4170B25
JLCPCB Part #
C4083259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 417Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS