RN732BTTD3401C25
MFR.Part #
RN732BTTD3401C25
JLCPCB Part #
C4230332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS