RN732BTTD3401F25
MFR.Part #
RN732BTTD3401F25
JLCPCB Part #
C4322704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS