SG73P2ETTD1101D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1101D
JLCPCB Part #
C4124447
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS