RN732BTTD1823F50
MFR.Part #
RN732BTTD1823F50
JLCPCB Part #
C4351317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS