RN732BTTD3901C25
MFR.Part #
RN732BTTD3901C25
JLCPCB Part #
C4115308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS