RN732BTTD30R5C50
MFR.Part #
RN732BTTD30R5C50
JLCPCB Part #
C4110529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS