SG73P1EWTTP275G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP275G
JLCPCB Part #
C4089752
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS