AR1206FR-07487KL
MFR.Part #
AR1206FR-07487KL
JLCPCB Part #
C855533
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS