RN732BTTD30R9C50
MFR.Part #
RN732BTTD30R9C50
JLCPCB Part #
C4024984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS