RN732BTTD3000F10
MFR.Part #
RN732BTTD3000F10
JLCPCB Part #
C4060473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS