SG73P2BTTD9310D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9310D
JLCPCB Part #
C3935347
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS