RN732BTTD1371C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1371C25
JLCPCB Part #
C4203767
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS