KTR18EZPF2211
MFR.Part #
KTR18EZPF2211
JLCPCB Part #
C4044165
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS