RN732BTTD1352C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1352C25
JLCPCB Part #
C4161279
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS