SG73P1EWTTP3741F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3741F
JLCPCB Part #
C4172175
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS