RN73H2ETTD2522A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2522A25
JLCPCB Part #
C4235298
Description
25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS