RN731JTTD6201B25
MFR.Part #
RN731JTTD6201B25
JLCPCB Part #
C186412
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS