RN73R1JTTD2640B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2640B25
JLCPCB Part #
C2553912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 264Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS