RN732BTTD1290F10
MFR.Part #
RN732BTTD1290F10
JLCPCB Part #
C4310838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS