RN73H2BTTD1290F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1290F10
JLCPCB Part #
C2558754
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS