RN732BTTD1012F50
MFR.Part #
RN732BTTD1012F50
JLCPCB Part #
C4030007
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS