RN732BTTD1111B10
MFR.Part #
RN732BTTD1111B10
JLCPCB Part #
C4013186
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS