RN73R2ETTD3902F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3902F100
JLCPCB Part #
C2606361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS