RN73H2BTTD6040F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6040F100
JLCPCB Part #
C2543070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS