SG73P2BRTTD1101F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1101F
JLCPCB Part #
C7311480
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS