RN732BTTD1020F100
MFR.Part #
RN732BTTD1020F100
JLCPCB Part #
C4161844
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS