RK73G2BRTTD1600D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1600D
JLCPCB Part #
C5874647
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS