RN732BTTD1022F100
MFR.Part #
RN732BTTD1022F100
JLCPCB Part #
C4342908
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS