RN73H2ETTD3281B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3281B10
JLCPCB Part #
C4007249
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS