SG73S2ATTD4533F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4533F
JLCPCB Part #
C4110003
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS