RN732ATTD9760C25
MFR.Part #
RN732ATTD9760C25
JLCPCB Part #
C4289908
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS