RN732ATTD9760A25
MFR.Part #
RN732ATTD9760A25
JLCPCB Part #
C4049244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS