RN73H1JTTD9881A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD9881A05
JLCPCB Part #
C4049430
Description
100mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS