RN73H2ATTD9760C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD9760C25
JLCPCB Part #
C2538414
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS