RN732BTTD8161A05
MFR.Part #
RN732BTTD8161A05
JLCPCB Part #
C3971586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS