RN732ATTD9651A10
MFR.Part #
RN732ATTD9651A10
JLCPCB Part #
C4187526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS