RN73R1JTTD5601F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5601F100
JLCPCB Part #
C3915994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS