RN73H2ETTD8760A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8760A10
JLCPCB Part #
C4007546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS