RN732ATTD6651A10
MFR.Part #
RN732ATTD6651A10
JLCPCB Part #
C4138671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS