RN731JTTD8062F50
MFR.Part #
RN731JTTD8062F50
JLCPCB Part #
C4150145
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS