RN732ATTD8203F100
MFR.Part #
RN732ATTD8203F100
JLCPCB Part #
C4125239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS