RN732ATTD8201F100
MFR.Part #
RN732ATTD8201F100
JLCPCB Part #
C4028865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS