RN731ETTP8252C50
MFR.Part #
RN731ETTP8252C50
JLCPCB Part #
C4168006
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS