SR733ATTE1R8J
MFR.Part #
SR733ATTE1R8J
JLCPCB Part #
C2601306
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS