RN73H1JTTD2212C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2212C50
JLCPCB Part #
C4044103
Description
100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS