RN732ATTD7872D25
MFR.Part #
RN732ATTD7872D25
JLCPCB Part #
C4253435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS