RN732BTTD7872D25
MFR.Part #
RN732BTTD7872D25
JLCPCB Part #
C3988848
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS